Služby Autovav

Ponuka servisných služieb

Pravidelné prehliadky

Pravidelná servisná prehliadka je príležitosť ako zistiť stav Vášho vozidla. Práve tieto prehliadky predlžujú životnosť auta a predovšetkým Vám dávajú istotu, že je v bezchybnom stave.

Pravidelné prehliatky Autovav Peugeot

Kontrola pred STK a EK

Vaše vozidlo Peugeot pripravíme na plynulé absolvovanie technickej a emisnej kontroly Vášho vozidla.

Kontrola pred STK a EK Autovav Peugeot

Originálne náhradné diely – kvalita originálu

To najdôležitejšie, čo dostanete v autorizovanom servise k profesionálnej starostlivosti o vaše auto, sú originálne náhradné diely. Preto ich aj my poskytujeme v plnej kvalite pre všetky modely Peugeot.

Originálne náhradné diely a servis Autovav Peugeot

Príslušenstvo na všetky vozidlá Peugeot

Ponúkame vám širokú škálu príslušenstva pre EXTERIÉR a INTERIÉR, ktoré je dokonale prispôsobené vášmu vozidlu.

Príslušenstvo Autovav Peugeot

Moderné vozidlá si už nevieme predstaviť bez elektronicky riadených systémov. Vývoj ide v tejto oblasti rýchle dopredu a to kladie nové nároky aj na priebeh servisných prehliadok automobilov. Nechajte si preto vykonať diagnostiku Vášho vozidla Peugeot u profesionálov!

Objednať servis

Ak máte správne zarovnané kolesá na vašom vozidle, tak vozidlo sa lepšie riadi a pracuje tak, ako má. Keď je zarovnanie kolies nesprávne, môže to znamenať, že vaše vozidlo sa nemusí pohybovať smerom, ktorý očakávate, čo predstavuje veľké riziko z pohľadu bezpečnosti.

Objednať servis

Nastavenie svetiel nie je potrebné vykonávať príliš často. Najmä pri nových autách je malá pravdepodobnosť, že sa ním vôbec budete musieť zaoberať. Avšak, veľmi dobre vieme, že v skutočnom živote to funguje úplne inak. Nechajte si správne nastaviť svetlomety u nás v autorizovanom servise Peugeot.

Objednať servis

Pomocou odsávacej pumpy je výmena oleja Vášho vozidla úplne bez problémov a naozaj rýchla! Odsávanie starého oleja sa robí odsávacou hadicou cez vodiacu hadicu s meračom množstva oleja.

Objednať servis

Pri výmenách čelných skiel používame výhradne značkový materiál (sklá, montážny materiál) pre vaše vozidlo Peugeot.

Objednať servis

Na našej valcovej skúšobni bŕzd dokážeme odmerať aj brzdný účinok vozidiel 4×4 s možnosťou oddeleného merania ľavého a pravého kolesa jednej nápravy. Nemusí sa robiť teda test bŕzd jazdnou skúškou.

Objednať servis

Tlmiče so správnou funkciou zvyšujú bezpečnosť prevádzky vozidla, zvyšujú životnosť pneumatík, znižujú predčasné opotrebenie niektorých súčiastok vozidla.
Či sú tlmiče schopné plniť túto základnú funkciu, možno najlepšie preveriť práve testom na špeciálnom testovacom zariadení. Výsledkom merania sú číselne a graficky spracované hodnoty účinnosti tlmičov prednej a zadnej nápravy vrátane vyhodnotenia rozdielu účinnosti pravého a ľavého tlmiča, súčasne je vyhotovený protokol o vykonaní testu a priložené odporučenie.

Objednať servis

Pokiaľ sa o vozidlo staráte pravidelne, zimná príprava vozidla na zimu nemusí vyjsť draho. Prakticky sa môžete obmedziť len na prezutie pneumatík.

Pravidelným vyvažovaním kolies docielime odstránenie vibrácií, ktoré spôsobujú nevyváženosť pneumatík a ráfikov. Vyváženie všetkých kolies vykonávajte minimálne dvakrát ročne.

Objednať servis

Lakovanie nových, opravených častí karosérie alebo karosérií vozidiel Peugeot. Profesionálne Vám namiešame presný odtieň Vášho vozidla.

Objednať servis

V systémoch klimatizácie v aute, kde je vysoká vlhkosť a priaznivá teplota sú ideálne podmienky pre vznik nebezpečných baktérií a plesní. Tieto sú nielenže príčinou nepríjemného zápachu, ale šíria sa aj do priestoru interiéru. Môžu potom ohrozovať zdravie posádky vozidla a hlavne malých detí, alergikov a astmatikov ktorých imunitný systém je menej odolný. Ďalším veľkým problémom je korózia výparníku pri nevyčistenej klimatizácii.

Objednať servis
Servis

Služby servisu

Montáž a dodanie rôznych doplnkov

ŤAŽNÉ ZARIADENIA

  Typ ťažného zariadenia Cena bez DPH Cena s DPH
Typ AV - automaticky rychloupinaci vertikalny system – NOVINKA Typ AV – automatický rýchloupínací vertikálny systém – NOVINKA    
Typ AA - automaticky system upinania Typ AA – automatický systém upínania

 

   
Typ TA - automaticka system BrinkMatic Advance Typ TA – automatický systém BrinkMatic Advance

 

   
Typ TS - skrutkovy system upinania Typ TS – skrutkový systém upínania

 

   
Typ WV - vertikalny automaticky system upinania TOP PRODUKT

Typ WV – vertikálny automatický systém upínania

 

   

 

Servis

SERVIS KLIMATIZÁCIÍ

Servis klimatizácií cena bez DPH cena s DPH AUTOVAV s.r.o.
servis klimatizácie s chladivom R134a 30 € 36 € V cene je 200g chladiva
servis klimatizácie s chladivom R134a + dezinfekcia interiéru ozónom 40 € 48 € V cene je 200g chladiva
servis klimatizácie s novým typom chladiva R1234yf 60 € 72 € V prípade doplnenia sa chladivo účtuje podľa aktuálneho cenníka
servis klimatizácie s novým typom chladiva R1234yf + dezinfekcia interiéru ozónom 70 € 84 € V prípade doplnenia sa chladivo účtuje podľa aktuálneho cenníka
dezinfekcia interiéru ozónom 12 € 14,40 €
tlaková skúška tesnosti vodíkom 30 € 36 €
chladivo R134a 0,016€ / gram 0,02€ / gram bežne používané chladivo
chladivo R1234yf 0,27€ / gram 0,32€ / gram používané od r. 2011 s výnimkami od 2016

Máte záujem o servis AUTOVAV?