Služby Autovav

Produkty financovania

Finančný leasing

Pre súkromné osoby ako aj živnostníkov odporúčame leasingové financovanie. Každá žiadosť o financovanie podlieha prevereniu a schváleniu, o výsledku posúdenia je informovaný predajca. Súčasne popri financovaní vám vieme sprostredkovať výhodné poistenie s mesačnou splátkou poistného zahrnutého v mesačnej splátke.

Finančný leasing je obstaranie predmetu na základe nájomnej zmluvy s dojednaným právom kúpy. Cena, za ktorú prechádza vlastnícke právo na zákazníka, je súčasťou celkovej sumy dohodnutých platieb.

Pri leasingu si dokáže platca DPH odrátať DPH z každej uhradenej predpísanej splátky aj akontácie.

Spotrebný úver

Spotrebný úver je účelové poskytnutie prostriedkov zákazníkovi a účelom je financovanie konkrétneho predmetu. Zákazník je vlastníkom financovaného predmetu od dňa zaplatenia kúpnej ceny dodávateľovi a prevzatia financovaného predmetu.

Úverové financovanie môže byť zaujímavé pre platcu DPH, nakoľko si uplatní celú výšku DPH z vozidla, ktoré si zakúpi u svojho predajcu.

Operatívny lízing v spolupráci so spol. ALD Automotive Slovakia s. r. o.

Operatívny leasing full service je krátkodobý alebo strednodobý prenájom, kde doba nájmu je kratšia ako doba životnosti automobilu. V zmluve nie je vopred dohodnuté odkúpenie automobilu po ukončení zmluvy, nájomca po ukončení zmluvy automobil vráti.

Efektívne a pohodlné riešenie pre vašu spoločnosť

Operatívny leasing full service predstavuje nový, výhodný pohľad na prevádzku vozového parku. Keďže počas celého nájmu je vozidlo majetkom, tak všetky starosti od samotného nákupu vozidla až po služby súvisiace s jeho prevádzkovaním vyriešime za vás. Váš predajca vám navrhne najlepší model financovania vášho vozidla podľa vašich požiadaviek a potrieb. Sami si zvolíte výšku akontácie (prvej splátky) a výšku mesačnej splátky na obdobie od 24-60 mesiacov pri úverovom financovaní a 36-72 mesiacov pre leasing. Pýtajte si od vášho predajcu návrh šitý na mieru!

Značkové poistné produkty a spolupráca s renovovanými poisťovňami

Život prináša rôzne situácie, radostné a pozitívne i tie opačné. Práve pre ten druhý prípad je tu PEUGEOT Poistenie. Vozidlo PEUGEOT predstavuje pre vás veľkú hodnotu, ktorej poistenie je už dnes samozrejmosťou. PSA FINANCE SLOVAKIA, s.r.o. spolupracuje s renomovanými poisťovňami Allianz – Slovenská poisťovňa, a.s. alebo Generali Poisťovňa, a. s. Vďaka tomu je toto poistenie nielen výnimočne ekonomické, ale medzi jeho prednosti patrí aj rýchlosť vybavenia a jednoduchosť procesu poistenia.

Medzi hlavné benefity tohto poistenia patrí:

 • jedinečná sadzba
 • sadzba zahŕňa povinné i havarijné poistenie
 • poskytnutie náhradného vozidla

PEUGEOT Poistenie nie je viazané na žiadne ďalšie finančné produkty, takže je možné ho nezávisle uzavrieť na akékoľvek nové vozidlo PEUGEOT kúpené u autorizovaného dealera PEUGEOT na Slovensku pri jeho kúpe. Spýtajte sa na PEUGEOT Poistenie vášho predajcu PEUGEOT. Všetko vybavíte rýchlo na jednom mieste a odchádzate s pokojnou mysľou, že vaše auto je výhodne poistené už na vašej prvej ceste domov s novým vozidlom PEUGEOT.

100%-tné financovanie

Máte možnosť využiť prefinancovanie kúpy Vášho vozidla v plnej výške a to bez akýchkoľvek poplatkov. Po riadnom splatení Vás čaká poplatok za prevod vlastníctva vo výške 1€ s DPH . Do splátok si viete zahrnúť aj značkové PEUGEOT POISTENIE (*), ktoré hradíte v pravidelných  mesačných splátkach.

Podmienky:

 • Doba financovania: 36, 48 a 60 mesiacov.
 • Akontácia: 0% – 55%.
 • Spracovateľský poplatok /
 • Poplatok za prevod vlastníctva : 0€/ 1€.
 • Spôsob prefinancovania: úver alebo leasing.
 • Model: úžitkové vozidlá zn. Peugeot Partner, Boxer.

Platnosť ponuky: Uvedená ponuka financovania sa vzťahuje na žiadosť o financovanie schválené do 30.11.2017, pri ktorých bola súčasne v tomto termíne vystavená objednávka na motorové vozidlo.

Ilustratívny (nezáväzný) príklad financovania Peugeot Boxer (**):

S využitím financovania od PEUGEOT FINANCE platíte pri akontácii 5 299,20 EUR len 405,79 EUR mesačne vrátane havarijného a zákonného poistenia. Doba splácania je 36 mesiacov, počet splátok je 36. Financovanie je bez spracovateľského poplatku, odpredajný poplatok 1 EUR. RPMN je vo výške 8,25% vrátane havarijného poistenia, úroková sadzba je fixná vo výške 2,38%, celková výška spotrebiteľského úveru je 12 364,80 €, celková čiastka splatná spotrebiteľom 14.609,44 € vrátane poistenia. Príklad financovania s PEUGEOT FINANCE je orientačný a jeho parametre sa môžu líšiť. PEUGEOT FINANCE je financovanie poskytované spoločnosťou ESSOX FINANCE, s.r.o. Nejedná sa o záväznú ponuku na uzavretie zmluvy. Doba trvania financovania je do dátumu poslednej mesačnej splátky.

Príklad financovania s PEUGEOT FINANCE je orientačný a jeho parametre sa môžu líšiť. PEUGEOT FINANCE je financovanie poskytované spoločnosťou ESSOX FINANCE, s.r.o. Nejedná sa o záväznú ponuku na uzavretie zmluvy. Doba trvania financovania je do dátumu poslednej mesačnej splátky. Platí pre Peugeot Boxer Furgon 330 L1H1 2,0L BlueHDi 81 kW.

  konkurečna značka

  Radíme sa k jedným celosvetovo najlepším výrobcom vozidiel na trhu

  Online podpora

  Vždy sme pripravení odpovedať na vaše problémy a otázky

  Skalné predajne

  Po celom území Slovenska sa nachádza približne 20 skalných predajní

  cenovo dostupné

  Vozidlá pod značkou PEUGEOT sú a navždy budu cenovo dostupné