Loader

VYHNITE SA PROBLÉMOM PRI ŠTARTOVANÍ VĎAKA NOVÉMU AKUMULÁTORU PEUGEOT

VYHNITE SA PROBLÉMOM PRI ŠTARTOVANÍ VĎAKA NOVÉMU AKUMULÁTORU PEUGEOT

Všetko začína akumulátorom! Ten zabezpečuje štart motora a dodávku energie ďalším zariadeniam, ktoré ju potrebujú pre svoju prevádzku: svetlá, alarm, vyhrievanie, stierače, palubný počítač, autorádio… Mrazivé počasie a nízke teploty znižujú jeho životnosť.

Pre väčší pocit istoty si môžete nechať akumulátor vo vašom vozidle skontrolovať v autorizovanom servise Peugeot pomocou špeciálneho testera Midtronics ZADARMO.

Pokiaľ sa potvrdí, že akumulátor vo vašom vozidle nie je v dobrom stave, odporúčame ho vymeniť za nový, aby sa vám nestalo, že vozidlo nenaštartujete. Kvalitný akumulátor je obzvlášť dôležitý vo vozidlách so systémom Stop&Start, kde použitie nevhodného typu akumulátora môže spôsobiť jeho rýchle opotrebenie.

Peugeot pre vás pripravil akciovú ponuku – zľavu 20 % na všetky akumulátory Peugeot!  Ide o originálne akumulátory Peugeot, vyvinuté priamo pre vaše vozidlo. Okrem vysokej kvality sa vyznačujú veľmi dobrým pomerom cena/výkon.

 Ponuka platí v participujúcich autorizovaných servisoch Peugeot do vypredania zásob, alebo do odvolania. Zľava sa nevzťahuje na elektrické trakčné batérie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Top